Видео: Строго за „луди“ по лук – ММС
ММС

Објавено на: 06/27/18 2:33 PM

Видео: Строго за „луди“ по лук

Aко сте љубители на лукот и неговата арома, веројатно веднаш ќе добиете желба да резервирате вечера во ресторанот „Stinking Rose“ во Беверли Хилс. Ова е вистински рај за „лудите“ по лук.