Нормализиран сообраќајот на патот Струмица – Ново Село – ММС
ММС

Објавено на: 06/25/18 8:03 AM

Нормализиран сообраќајот на патот Струмица – Ново Село

Сообраќајот на магистралниот пат Струмица – Ново Село е нормализиран, информираат од Автомото сојузот на Македонија.

Прекинот на сообраќајот беше поради сообраќајна незгода.