ФОТО: Естравангардната хостеса на Мото ГП – Ева Педлок – ММС
ММС

Објавено на: 06/21/18 12:11 PM

ФОТО: Естравангардната хостеса на Мото ГП – Ева Педлок

Преубавата девојка Ева Педлок е родена во Барселона и таа е фото-модел, како и промотер на еден енергетски пијалок на Мото ГП.

Нејзините фотографии на Инстаграм го привлекоа интересот на навивачите, па таа сега има 600.000 фанови на социјалната мрежа.

@fashionnova ? #saturday ?

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on