ВИДЕО: МВР објави видео од синоќешните протестите – ММС
ММС

Објавено на: 06/18/18 1:58 PM

ВИДЕО: МВР објави видео од синоќешните протестите

Министерството за внатрешни рабопти на официјалната страна сподели видео од синоќешните протести пред Собрание.

Погледнете каква била атмосферата: