ФОТО: Карлеуша се разголе за сопругот и за Србија – ММС
ММС

Објавено на: 06/18/18 11:12 AM

ФОТО: Карлеуша се разголе за сопругот и за Србија

Позната пејачка Јелена Карлеуша и сопруга на српскиот репрезентативец Душко Тошиќ ги „запали” социјалните мрежи. Гола, обоена во боите на Србија, со знамето на нејзината земја направи фотосесија и го означи стартот на Србија на Светското првенство во Русија 2018.