Голи Руски манекенки обоени во боите на земјите учеснички на претстојниот Мундијал во Русија – ММС
ММС

Објавено на: 06/14/18 8:57 AM

Голи Руски манекенки обоени во боите на земјите учеснички на претстојниот Мундијал во Русија

Компанија од Колумбија која се занимава со боење на тело, ангажираше манекенки кој ги обои во обележјата на сите земји кои ќе настапат на првенството во Русија. Проектот започнал во јануари кога го објавил првиот оглас за манекенки, а во мај започнал да ги објавува фотографиите од манекенките во различни обоени дресови.

Колумбија својот прв натпревар го игра портив Јапонија на 19 јуни. Уживајте!