Најсексипилната баба на светот е само 35 години – ММС
ММС

Објавено на: 06/14/18 8:47 AM

Најсексипилната баба на светот е само 35 години

Кери Хилтон потрошила 13.000 фунти на естетска хирургија, а нејзината ќерка Кларис (17) неодамна родила девојче по име Џесика. Кери Хилтон има 35 години и неодамна стана баба, но сепак тоа не ја спречува да објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи.

Кери има илијадници следбеници на социјалните мрежи и мора да се бори против многубројните понуди за брак кои ѝ пристигнуваат од целиот свет.

Таа исто така тренира и кик бокс и има црн појас, па ја претставувала Англија шест пати на натпревари, а често можеме да погледнеме и фотографии од истите случувања.

 

Just hanging around in the dongen

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on

Who put these here?? Lol. ??? #girlswithink #modelswithtattoos #altmodel #suicidegirls #inkedgirls #model #glamourmodel #inked #hotgranny #tattoo #eagletattoo #backtattoo #carriehilton #hotgranny

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on

Massive thanks to @rayhazzyphoto and @graham.fast_bikes.cars ?? #photography #glam #glamour #glamourmodel #model #girls #girl # pic #instagood #instagram #instaink #instababes #babes #babesb #suicidegirls #girls #black #red #monday #uk #handtattoo #bike #superbike #rock #suicidegirls

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on

Massive thanks to photographer @grahamsavphoto ?? #photography #glam #glamour #glamourmodel #model #girls #girl # pic #instagood #instagram #instaink #instababes #babes #babesb #suicidegirls #girls #black #red #monday #uk #handtattoo #sg #babes #babesb #fishnet

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on

#model #modelswithtattoos #glamoir #babes #girlswithink #shoot #shooting #photography #pics #instagram

A post shared by Carrie Hilton (@carrie__hilton) on