Кристен Лајв новата ѕвезда на Инстаграм – ММС
ММС

Објавено на: 06/11/18 8:06 AM

Кристен Лајв новата ѕвезда на Инстаграм

Кристен Лајв е фотомодел и вистинска ѕвезда на социјалната мрежа Инстаграм, а убавицата е родена на 17-ти ноември 1988 година на Флорида и моментално живее на Бермудските острови.

Download and subscribe to the #KristenLiveApp to catch all my exclusive pics and videos from my Jamaica trip. Available on both iTunes and GooglePlay

A post shared by Queen K ? (@kristenlive) on


Таа потекнува од Перу и Јамајка, што допринесува за нејзиниот егзотичен изглед.

“Не се сметам за модел иако сум посветена на таа индустрија, но отсекогаш сум имала поголема цел. Кристен Лајв е повеќе бренд, бидејќи јас се претставувам себеси. Во светот на модата влегов пред три години откако ги завршив студиите по психологија бидејќи тогаш имав повеќе време да се занимавам со она што ме интересира”, изјавила Кристен.

Nice for what?

A post shared by Queen K ? (@kristenlive) on