Ребека Лус е една од најпознатите љубовници на светот – ММС
ММС

Објавено на: 06/11/18 7:27 AM

Ребека Лус е една од најпознатите љубовници на светот

Сексапилната бринета во 2004 година на новинарите им раскажа дека била во врска со женетиот Дејвид Бекам и создаде огромна афера за која со месеци пишуваа светските медиуми.
Ребека им ги покажа пораките со непристојна содржина кои наводно Дејвид ѝ ги праќал, им ги прераскажа сите детали од нивните сексуални односи и постојано го предизвикуваше фудбалерот преку медиумите.

Takk for denne gangen King Kong Vinter Hemsedal 2018! Med verdens beste jenter ? One of us had to turn around to take the picture!!! It’s been an insane winter!!! Celebrating end of season with my girls!!! #lovewinter #lovemygirls #lovehemsedal #endofseason #sesongavslutning #hemsedal #rebeccaloos #mountainlife #norway

A post shared by Rebecca Loos (@rebecca.loos) onРебека му била лична асистентка на Дејвид и тврдела дека тие двајца се зближиле токму во тој период. Бекам никогаш не ја потврди врската со неа, ниту оваа приказна не го доведе бракот со Викторија во криза, барем не јавно.
После неколку години, светот заборави на Ребека, а овие денови британските медиуми повторно започнаа да пишуваат за неа.

You know when you see a bikini online and you fall in love, then you order it a little nervous about whether it will fit and what the quality actually will be like……Well I just discovered my new favourite bikini brand!!! @elizabethhurley1 ??Friendly and helpful customer service, fast delivery, lovely packaging but above all I adore the fabric and it fits perfectly. Now I just have to wait for summer☀️?? . . #cheetahprint #elizabethhurleybikini #elizabethhurleybeach #inlove #totallyrecommend #comeonsummer #rebeccaloos #bikiniselfie #hemsedal #norway

A post shared by Rebecca Loos (@rebecca.loos) onРебека денес е јога инструктор, живее во Норвешка и е совесна сопруга и мајка на две деца. Таа и нејзиниот сопруг Свен се далеку од градскиот живот и живеат на село, а Ребека се посвети кон здравиот живот, вегетаријанството и семејството.
На Инстаграм ја следат нешто повеќе од 5.000 следбеници, а на фотографиите делува навистина среќно и задоволно. После аферата со Бекам, Ребека краток период станала ријалити ѕвезда и старлета, но денес сето тоа е минато.