Ким Кардашијан во корсети од латекс се потсети како изгледаше пред бременоста – ММС
ММС

Објавено на: 06/6/18 10:15 AM

Ким Кардашијан во корсети од латекс се потсети како изгледаше пред бременоста

Поминаа точно 6 месеци откако Ким Кардашијан објави дека е бремена по втор пат, а со најновите фотки не потсети како изгледаше пред тоа, во топ форма.

Досега невидената серија фотографии вклучува неколку шарени корсети и фустани од латекс, кои очигледно ѝ се тренд веќе подолго време.