Свечени фустанчиња од H&M за летните забави – ММС
ММС

Објавено на: 06/6/18 9:51 AM

Свечени фустанчиња од H&M за летните забави

Новиот тренди водич од H&M е насловен ‘All Dressed Up’ и се фокусира на фустаните дизајнирани за свечени прилики или за коктели и забави.

Моделите се трендовски, лесни за носење и ги задоволуваат различните вкусови – од фустани со макси должини до мини и секси дизајни.

Комбинирајте ги со шик сандали на висока потпетица и малку накит за елегантен изглед.